Ledelse & administration

Frank Dam Yde

Overordnet leder

Uffe Brinch

Souschef og klasselærer i 3. klasse

Heidi Anita Voxen

Pædagogisk repræsentant og klasselærer i 4./5. klasse

Tina Kynde Pedersen

Sekretær

.

Anita Juncker

Sekretær

Susanne Juncker Knudsen

Sekretær

Skolen

Jytte Nilsen

Klasselærer i Børnehaveklassen

Jannie Milling Hazen

Klasselærer i 1. klasse

Henriette Lund Nielsen

Klasselærer i 2. klasse

Stine Fahrenholtz

Klasselærer i 6./7. klasse

Jesper Henriksen

Støttelærer i 6./7. klasse

Rannvá Toftum Ragnarsson

Klasselærer i 8./9. klasse

Maiken Broberg Clausen

Faglærer i dansk og engelsk

Kirstin Seddon

Faglærer i Eurytmi og tysk

Moniek Greven

Special & støttelærer

Inge Schøler Christensen

Korleder & cellounderviser

Lars Slengerich

Violin og bratschunderviser

Michael Blume

Eurytmiledsager & klaverunderviser

Frederikke Elisabeth Steffensen

Lærer på barsel

Louis Johan Heinrich Gundelach

Samspil, orkester og tværfløjteunderviser

Anna Therese Ellekrog Landsfeldt

Faglærer, vikar i skolen og rengøring

.

Peter Ørnsø Knudsen

Sløjdlærer, legegymnastik, medhjælper i SFO'en og pedel

SFO & Klub

Catrine Oest Jacobsen

Leder SFO

Jens Jensen

Klubmedarbejder

Christoffer William Jensen

Klubmedarbejder, vikar i skolen & rengøringsmedarbejder

Ellen Kasandra Alstrup

Klubmedarbejder

Børnehave & Vuggestueleder

Charlotte Marie Vindum Ørskov

Børnehave & Vuggestueleder

Maria Landsfeldt

Pædagogisk repræsentant og pædagog i Skovstjernen

.

Sara Rømer

Pædagogisk repræsentant og pædagog i Pavillionen

Vuggestue

Birgit Sørensen

Pædagog i Sommerfuglen

Rebekka Gramstrup Højris

Pædagogstuderende i Sommerfuglen

Solvei Ladefoged Kilian

Pædagogmedhjælper i Sommerfuglen

Anette Brøgger Nielsen

Pædagogmedhjælper

Mette Pedersen

Pædagog i Pavillonen

Sisse Thiel Nielsen

Pædagogmedhjælper i Pavillonen

Carina

Pædagog i Pavillonen

Ingeborg

Pædagogmedhjælper i Pavillonen

Charlotte Svendgaard

Pædagogmedhjælper i Pavillonen

Estelle

Pædagogmedhjælper i Pavillonen

Børnehave

Tanja Skjoldborg

Pædagog i Skovstjernen

Trine Rønberg

Pædagog i Skovstjernen

Haydee Nørgaard Dam

Pædagog i Skovstjernen

Frederikke Gade Berthelsen

Pædagogmedhjælper i Skovstjernen

Victoria

Pædagogmedhjælper i Skovstjernen

Edith Hestbjerg Sørensen

Pædagogmedhjælper og madmor i Skovstjernen

Jemimah

Pædagogmedhjælper i Skovstjernen

Maria

Pædagogmedhjælper i Skovstjernen

Anna

Pædagogmedhjælper i Skovstjernen

Mette D

Pædagogmedhjælper i Skovstjernen

Gweneth

Pædagog i Yggdrasil

Tina Jørgensen

Pædagog i Yggdrasil

Ulla Wich Goldenbaum

Pædagog i Yggdrasil

Lisbeth Lauritsen

Pædagog og madmor i Yggdrasil

Marzenna

Pædagog i Yggdrasil

Martin

Pædagogmedhjælper i Yggdrasil og vikar i alle dagtilbuddets afdelinger

.

Pedel

Zeljko Savic

Pedel